Targi branżowe

Zapraszamy na targi budownictwa drogowego AUTOSTRADA-POLSKA

Autostrada-Polska to najważniejsze w Europie środkowo-wschodniej targi budownictwa drogowego. W tym roku w maju odbędzie się jubileuszowa – XXV edycja.

XXV edycja targów Autostrada-Polska odbędą się w dniach od 14 do 16 maja w Kielcach. Podczas „kieleckiego święta drogownictwa” na uczestników czekać będą profesjonalne maszyny, konkursy dla operatorów koparek i rozmowy ze specjalistami z branży.

W ubiegłorocznej edycji udział wzięło 418 firm z 20 krajów świata, między innymi z Niemiec, Włoch, Portugalii, Francji, Szwecji, czy Stanów Zjednoczonych. Na stoiskach mogliśmy oglądać nowoczesne urządzenia do budowy i utrzymania sieci drogowej – od materiałów do budowy dróg, mostów i tuneli aż po oznakowanie i infrastrukturę dróg i autostrad. W targach uczestniczyło ponad 10 tysięcy specjalistów z branży.

wykres

Obecnie w Polsce znajduje się ponad 3700 km dróg szybkiego ruchu i przeszło 1600 km autostrad. Priorytetem dla branży budowlanej jest ich rozbudowa i wykończenie. Kieleckie Targi to szansa na dialog między zleceniodawcami a wykonawcami i możliwość współzawodnictwa o ważne kontrakty.

Podczas tegorocznej edycji Autostrada-Polska oprócz spotkań merytorycznych odbędzie się konferencja naukowo-techniczna „Innowacje w Drogownictwie”, podczas której zarządcy dróg, wykonawcy i projektanci wymienią się doświadczeniami. Wydarzeniom towarzyszyć będzie konferencja „Mosty dla Regionów” i seminarium „Bezpieczeństwo techniczne maszyn budowlanych i pojazdów”.

maszyna

15 maja na Kieleckich Targach pojawią się uczestnicy XX Ogólnopolskiego Kongresu Zarządców Dróg Powiatowych. Dla odwiedzających Autostradę-Polska będzie to okazja do zaprezentowania się przed najważniejszymi specjalistami z branży drogowej i nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Obok debat, konferencji i seminariów odbędzie się kolejna edycja konkursu operatorów koparek Big Bau Master. Operatorzy maszyn zaprezentują wyjątkowe umiejętności wymagające opanowania i precyzji.

W tym roku zadebiutuje Wystawa Sprzętu Do Utrzymania Dróg MunEq Expo, która skierowana będzie do producentów specjalistycznych pojazdów gospodarki komunalnej z zakresów: remontów drogowych, usuwania odpadów, pielęgnacji zieleni, czy utrzymania czystości budynków i ulic.

opony

Istotnym punktem targów będzie Salon Kruszyw, który od lat integruje firmy związane z branżą pozyskiwania, transportu i recyklingu kruszyw.

W imieniu BigChina zapraszamy Państwa serdecznie na tegoroczną edycję Autostrada-Polska. Mamy przyjemność objąć patronatem XXV edycję targów. Na miejscu spotkają Państwo ekspertów BigChina zajmujących się doradztwem w zakresie importu towarów z Chin. Będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania kluczowych kontaktów biznesowych i uzyskania porad na temat importu maszyn z Państwa Środka.

maszyna

Więcej informacji na stronie wydarzenia >>

ZOBACZ OPIS TARGOW >>

ZOBACZ PROGRAM TARGÓW >>

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.