Targi branżowe

China Homelife 2019: ODBIERZ BEZPŁATNĄ WEJŚCIÓWKĘ!

Zapraszamy na kolejną edycję China Homelife, największych targów chińskich producentów w Europie. VII edycja odbędzie się w dniach 29-31 maja 2019 r. w hali Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie. W ubiegłym roku, w wydarzeniu udział wzięło 1300 chińskich wystawców. W tegorocznej edycji przewidywana jest rekordowa liczba chińskich producentów – ponad 1600 przedsiębiorców i marek.

ODBIERZ BEZPŁATNE ZAPROSZENIE NA TARGI

Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie. Łącznie z China Homelife odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy China Machinex oferują swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.

Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. 

Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne. W tym roku na uczestników China Homelife 2019 czekają liczne atrakcje, w tym bezpłatne warsztaty prowadzone przez ekspertów od rynku chińskiego oraz panele dyskusyjne. 

Szczególnie zapraszamy do udziału w prelekcjach Prezes Zarządu BigChina, Pauliny Kiełbus-Jania, która poprowadzi warsztaty w pierwszym i drugim dniu targów: 

– „Od czego zacząć? Recepta na udany biznes z Chinami” (29 i 30.05, godz. 12.00.)
– „Chińska cena a negocjacje: znaczenie różnic kulturowych w biznesie” (29 i 30.05, godz. 14.30.)

Więcej informacji o warsztatach >>

Na miejscu spotkają Państwo ekspertów BigChina zajmujących się doradztwem w zakresie importu towarów z Państwa Środka. Będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania kluczowych kontaktów biznesowych i uzyskania porad na temat współpracy z chińskimi kontrahentami.

Więcej informacji o targach >>

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.