Targi branżowe

Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza to jedne z największych targów o tematyce budowlano-wnętrzarskiej w południowej Polsce. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 25-26 maja w hali EXPO w Krakowie. Pojawią się dwie przestrzenie wystawiennicze: HOME i DESIGN.

logo1

Tegoroczna, trzecia już edycja Małopolskich Targów – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza odbędzie się w dniach 25-26 maja w hali EXPO w Krakowie przy ulicy Galicyjskiej 9. To jedno z najważniejszych wydarzeń o tematyce budowlanej i wnętrzarskiej w Polsce południowej. W tym roku przestrzeń wystawiennicza o powierzchni przeszło 4000 metrów kwadratowych zostanie podzielona na dwie strefy: HOME oraz DESIGN.

Strefa HOME dedykowana jest dla wystawców, których oferta dotyczy materiałów i usług budowlanych, wykończeniowych, systemów elewacyjnych, inteligentnych technologii dla domu, automatyki budynków, a także stolarki okiennej i drzwiowej.

W strefie DESIGN pojawią się firmy oferujące produkty wyposażenia i wykończenia wnętrz, między innymi: mebli, oświetlenia, elementów wyposażenia wnętrz, wykończenia podłóg i ścian, czy aranżacji pomieszczeń –  w tym kuchni i łazienek.

foto1

foto2

Program Targów obejmuje dodatkowe atrakcje dla uczestników wydarzenia. Odwiedzający będą mogli wziąć udział w warsztatach np. mozaikowania, podczas których każdy będzie mógł wykonać własną mozaikę w kamieniu. To ponadczasowy sposób na dekorowanie wnętrz, który nadaje im niezwykły charakter, a przy tym jest solidny i trwały.

Miłośnicy zieleni spróbują swoich sił w warsztatach tworzenia kompozycji roślinnych w słoikach, lub żywych zielonych obrazów. Jest to nowoczesne i ekologiczne rozwiązanie pozwalające na samodzielne udekorowanie wnętrza zgodnie z własnymi oczekiwaniami, a dodatkowo wpisuje się w najnowsze trendy architektury wnętrz.

Oprócz warsztatów na uczestników czekać będzie solidna dawka wiedzy w formie wykładów i prelekcji tematycznych. Na panelach poruszone zostaną między innymi kwestie merytoryczne związane z kredytami budowlanymi, czy porady dla osób, które uczestniczyć będą w odbiorze technicznym nieruchomości.

foto3

foto4

Jeden z wykładów poprowadzi Prezes BigChina, Paulina Kiełbus-Jania. Prelekcja dotyczyć będzie bezpiecznego importu z Chin w trzech krokach, a także błędów najczęściej popełnianych przez polskich przedsiębiorców w prowadzeniu interesów z Państwem Środka. Wykład odbędzie się 25 maja w godzinach 11.30 – 12.15. Serdecznie zapraszamy.

Tego samego dnia będzie można odwiedzić stoisko BigChina, gdzie poznają Państwo ekspertów specjalizujących się w imporcie towarów z Chin. Będzie to szansa na skorzystanie z doradztwa w zakresie współpracy biznesowej z Chinami, jak również okazja na nawiązanie cennych kontaktów w branży importu.

Istotnym punktem Targów będzie wydzielona Strefa Doradcza, na której uczestnicy będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad ekspertów w zakresie budownictwa, wykończenia, czy projektowania i wyposażenia wnętrz.

logo2

Wydarzeniem towarzyszącym Małopolskim Targom jest Krakow Design Festival. Podczas wydarzenia będzie można spotkać firmy i producentów związanych z branżą polskiego designu, projektantów wnętrz, architektów i twórców. Przedstawią oni swoje usługi i produkty, a podczas spotkań networkingowych będzie szansa na wymianę kontaktów i nawiązanie współpracy ze specjalistami. Krakow Design Festival kierowany jest dla przedsiębiorców działających w branży kreatywnej poszukujących informacji o aktualnych trendach, nowych materiałach i rozwiązaniach technologicznych, a także uczniów i studentów szkół o profilu technicznym i artystycznym.

Jednocześnie jako BigChina mamy przyjemność objąć patronatem tegoroczną edycję Małopolskich Targów – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza. W imieniu naszym i organizatorów wydarzenia serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w Targach. Będzie to wspaniała okazja do nawiązania cennych kontaktów biznesowych, wymiany doświadczeń i poszerzenia wiedzy na temat budownictwa, wyposażenia i najnowszych technologii.

SZCZEGÓŁY WYDARZENIA:

Małopolskie Targi – Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

Termin : 25-26 maja 2019

Miejsce : Expo Kraków, ul. Galicyjska 9, Kraków

Godziny otwarcia dla zwiedzających : 10.00-18.00

Strona internetowa: http://www.malopolska.biz

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.