Targi branżowe

GiftON.top – Targi Upominków i Dekoracji

Od 13 do 15 czerwca 2019 w krakowskiej hali EXPO przy ulicy Galicyjskiej 9 odbędzie się kolejna edycja Targów Upominków i Dekoracji GiftON.top. Równolegle goście będą mieli okazję uczestniczyć w XII edycji Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ

Targi Upominków i Dekoracji GiftON.top to jedno z największych wydarzeń tego typu w Europie Środkowej. W ofercie wystawców znajdą się różnorodne produkty: od wyrobów szklanych i porcelanowych aż po artykuły upominkowe i dekoracyjne. Pierwsze dwa dni targów dedykowane będą dla gości z branży, z kolei 15 czerwca wystawców odwiedzić będą mogli goście z Krakowa i okolic. To doskonała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami z sektora upominkowego i dekoratorskiego, a także możliwość zakupu niektórych produktów u renomowanych wystawców.

Jednocześnie odbędą się Targi JUBINALE, które skupiają się na prezentacji biżuterii, zegarków oraz ekskluzywnych podarunkach. Połączenie branży upominkowej z jubilerską jest niezwykle korzystną opcją, zarówno dla wystawców jak i odwiedzających. Tematyka obydwu wydarzeń jest ze sobą ściśle powiązana, a starannie zaplanowana przestrzeń wystawiennicza doskonale spełnia oczekiwania wszystkich gości.

Targi GiftON.top mają na celu stworzenie miejsca spotkań dla producentów, hurtowników, importerów, właścicieli sklepów, a nawet projektantów, których łączy wspólna pasja – dekoracje i wyjątkowe prezenty. W ciągu trzech dni eksperci z branży będą mieli możliwość wymiany doświadczeń, spotkania swoich przyszłych partnerów biznesowych, a także poznania aktualnych trendów i skorzystania z najlepszych ofert.

Dla uczestników zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy z branży upominkowej został zaplanowany cykl wykładów prowadzony przez charyzmatycznego Jerzego Osikę – wykładowcę, trenera sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu i trendów konsumenckich. Wykłady odbędą się 14 i 15 czerwca zgodnie z agendą:

14 czerwca:

12.00: Wystawa sklepowa, która sprzedaje.

13.00: Jak pozyskać najlepszych sprzedawców?

14.00: Trendy w modzie damskiej na jesień i zimę 2019/20 według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku.

15.00: Sztuka finalizacji sprzedaży.

16.00: Jak radzić sobie z obiekcjami klientów?

15 czerwca:

11.00: Jak motywować samego siebie?

12.00: Jak wykorzystać wiedzę o różnicach kulturowych, by zyskać klientów w Chinach, Rosji, USA i Zjednoczonych Emiratach Arabskich?

13.00: Jak zwiększyć sprzedaż dzięki sklepom tymczasowym  (tzw. „pop-up-stores)?

WIĘCEJ INFORMACJI O WYKŁADACH

Podczas Targów GiftON.top na odwiedzjących będą czekać eksperci BigChina zajmujący się doradztwem w zakresie importu towarów z Chin. Będzie to świetna okazja do wymiany doświadczeń, nawiązania kluczowych kontaktów biznesowych i uzyskania porad na temat współpracy z chińskimi kontrahentami.

Targi promowane są nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowej – głównie w Czechach, Słowacji, Węgrzech, Niemczech, czy Ukrainie. Dzięki temu firmy biorące udział w wydarzeniach będą mogły nawiązać relacje biznesowe i rozwinąć działalność na arenie międzynarodowej.

Więcej informacji na stronie: http://gifton.top/

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.