Aktualności

Chiny zorganizują forum transportowo-logistyczne

Jeszcze w tym roku Chiny zorganizują międzynarodowe forum poświęcone łańcuchom przemysłowym i dostawczym. Będzie to nowa platforma do zawiązania współpracy na szczeblu globalnym.

Chińska Rady ds. Promocji Handlu Międzynarodowego (CCPIT) donosi, że powstaje pierwsze międzynarodowe forum poświęcone łańcuchom handlowym i dostawczym. Forum połączone w wystawą odbędzie się w Pekinie w dniach od 28 listopada do 2 grudnia. Chiny wyrażają nadzieję, że forum będzie nowoczesną platformą wymiany i współpracy gospodarczej dla firm z całego świata.

Powierzchnia wystawiennicza przekroczy 100 000 metrów kwadratowych. Zapewni to przestrzeń dla prezentacji przedsiębiorstw krajowych i międzynarodowych. Pojawią się tutaj firmy z pięciu głównych gałęzi gospodarki. Będą to inteligentne samochody, ekologiczne rolnictwo, czysta energia, technologie cyfrowe, a także zdrowy styl życia.

Wśród zaproszonych firm pojawi się SAP – jedna z największych firm technologicznych w Europie. SAP Greater China informuje, że wystawa poświęcona będzie nowoczesnym rozwiązaniom cyfrowym.

To także dobra wiadomość dla importerów. Spotkanie światowych firm gospodarki cyfrowej i dostawczej pomoże wypracować nowe rozwiązania dla transportu globalnego, w tym spedycji na trasie Nowego Jedwabnego Szlaku.

Źródło: https://english.news.cn/20230609/2381785dfe594c289f1e02a0dd3ab5fa/c.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.