Aktualności

Mobile World Congress w Szanghaju

Już w tym tygodniu odbędzie się Mobile World Congress. Na wydarzeniu pojawi się ponad 300 wystawców.

W dniach 28-30 czerwca odbędzie się jedna z najważniejszych wystaw branży telekomunikacyjnej. Mowa o MWC czyli Mobile World Congress. Wystawa potrwa trzy dni i odbędzie się w szanghajskim centrum kongresowym – Shanghai New International Expo Centre. Organizatorem wydarzenia jest Global System for Mobile Communications Alliance (GSMA).

To już dziesiąta odsłona wystawy, na której pojawi się ponad 300 wystawców z branży nowych technologii, telekomunikacji i elektroniki użytkowej. Tegorocznemu wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa „Cyfrowy Szanghaj”. Tematem wystawy jest naukowa i technologiczna wizja nowoczesnego miasta.

Mats Granryd, dyrektor generalny GSMA, podkreśla, że „Szanghaj jest naturalnym miastem gospodarzem MWC w Azji.”. Wszystko za sprawą tego, że metropolia jest jednym z najważniejszych centrów technologicznych w Chinach.

Najważniejsze punkty tegorocznej wystawy to ceremonia otwarcia, panel dyskusyjny z udziałem CEO marki Honor i GSMA oraz szczyt 5G.

Źródło: https://english.news.cn/20230626/755e87eff0f94bdb904760e91df0c552/c.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.