Aktualności

Targi części samochodowych w Szanghaju

Ponad 5 600 firm wzięło udział w chińskich targach części samochodowych. 18 edycja wydarzenia odbyła się w Szanghaju.

Trwa 18 edycja chińskich Międzynarodowych Targów Części Samochodowych. Przeszło 5600 firm z kraju i zagranicy zebrało się w Szanghaju, aby wziąć udział w wydarzeniu. Targi potrwają od 28 listopada do 2 grudnia. To ważne wydarzenie dla branży motoryzacyjnej, zarówno hurtowników, producentów, jak i importerów.

Tegoroczna powierzchnia wystawiennicza wydarzenia obejmuje aż 300 000 metrów kwadratowych. Wystawcy zaś pochodzą z 41 krajów i regionów świata. Na liście znajdują się przedstawiciele fabryk i hurtowni ze Stanów Zjednoczonych, Polski, Niemiec, Francji, Hiszpanii, Włoch i Wielkiej Brytanii. Z kolei kupujący zarejestrowali aż 177 profesjonalnych grup zakupowych.

Biorąc pod uwagę rozwój nowego łańcucha dostaw pojazdów napędzanych energią elektryczną, Chiny stają się istotnym rynkiem motoryzacyjnym. Ponadto szybka transformacje energetyczna i ulepszenia w tradycyjnych sektorach sprawiają, że wiele międzynarodowych graczy branży moto zwraca się w kierunku Chin. Zarówno w kwestiach zakupowych jak i badania nowych możliwości rozwoju.

Źródło: https://english.news.cn/20231130/65b8d30e7e184055a2d181c4119afa5d/c.html

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.

Zamów darmową konsultację
z ekspertem BigChina!

Masz pytania dotyczące importu z Chin do Polski? Możemy Ci pomóc!
Nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i udzieli wszystkich potrzebnych informacji.

W trakcie niezobowiązującej rozmowy telefonicznej możesz dowiedzieć się:

Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.